FAQs Complain Problems

Staffs

फोटो नाम पद शाखा फोन इ-मेल
कर्ण बहादुर भुवाजी Officer 10th Level शिक्षा शाखा प्रमुख ९८५१२५३६६४
Niraj Paudel Chief Administration Officer ९८५१२२२९५३
निरज पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ९८५१२२२९५३
कर्ण बहादुर भुवाजी अधिकृत स्तर दशौ(शिक्षा) शिक्षा शाखा प्रमुख ९८५१२५३६६४
नविन खालिङ अधिकृत स्तर आठौ प्रशासन योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४१३६९३६७
रश्मि श्रेष्ठ महिला विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा तथा सूचना अधिकारी 9852851214
भद्रा अर्याल बरिष्ठ शाखा अधिकृत वातावरण तथा विपद ब्यबस्थापन शाखा ९८६०५५५०३९
राममणि घिमिरे अधिकृत स्तर सातौ जनस्वास्थ्य प्रवर्द्धन उप-शाखा ९८४१५२४४६१
श्री वुद्धि प्रसाद भट्ट बरिष्ठ शाखा अधिकृत शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५१०६५२४९
लक्ष्मी सुबेदी अधिकृत स्तर सातौ आ.प्र शाखा ९८४७३०७१०९
नुमानन्द दमासे अधिकृत स्तर सातौ राजश्व शाखा प्रमुख ९८४१३७१४१५ numapaudel@gmail.com
रबिन्द्र रिजाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (शाखा प्रमुख) 9849390138
सिता कुमारी कार्की अधिकृत स्तर सातौ प्रशासन योजना तथा अनुगमन शाखा ९८५१११५६८९
यादव सिंह पेला अधिकृत स्तर सातौ आ.ले.प शाखा ९८४३२७४४५३
गौरी नगरकोटी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८६०३४४७७९
रिवाज श्रेष्ठ इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४३३३५६७९
भिष्म भण्डारी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४९१९७२७४
दामोदर रिजाल शाखा अधिकृत योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४७६२४२१२
श्री यशोदा थापा अधिकृत स्तर सातौ योजना शाखा ९८४९६३७९७४
प्रकाशमान श्रेष्ठ इन्जिनियर पुर्बाधार विकास तथा बाताबरण ब्यबस्थापन शाखा ९८४१२०५६४६
शारदा देवी पोखरेल अधिकृत छैठौ राजश्व शाखा ९८४८०३१०१९
जगदिश्वरी अवस्थी पाण्डे अ.हे.ब. छैठौँ अधिकृत जनस्वास्थ्य प्रवर्द्धन उप-शाखा ९८४१८८७४९८
राजु बहादुर खड्का अधिकृत स्तर छैठौं आर्थिक विकास शाखा प्रमुख ९८५१२०९२०६
नारायण प्रसाद आचार्य कविराज निरीक्षक आयुर्बेद औषधालय ९८५१०११००७
सुदर्शन चापागाई बैद्य निरीक्षक आयुर्बेद औषधालय ९८४१६०३३५५
राम प्रसाद न्यौपाने अधिकृत छैठौ आर्थिक विकास शाखा(कृषि) ९८४१५४९६८८ ramprasadneupane7@gmail.com
बद्रीनाथ पौडेल अधिकृत छैठौ आर्थिक विकास शाखा(पशु सेवा) ९८५७०४०८२३
नवराज श्रेष्ठ अधिकृत छैठौ आर्थिक विकास शाखा(पशु सेवा) ९८४१३०९२९७
अनिता पौडेल अधिकृत छैठौ सामाजिक विकास शाखा ९८६१४९४८२५
चाँदनी श्रेष्ठ अधिकृत छैठौ भू-सेवा केन्द्र ९८४१६३४३६६
सीता पोखरेल अधिकृत छैठौ बातावरण तथा विपद ब्यबस्थापन शाखा ९८४१७४३२८१
मिना घिमिरे अधिकृत छैठौ आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) 9847076447
संजीव ज्ञवाली सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि ९८४१५३१०१५
पुष्प राज शर्मा रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम
तुलाजा मलेकु इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४१२५५५०३
रिता क्षेत्री इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४९११५८५६
जीवराज पन्थी सहायक स्तर पाचौ जिन्सी शाखा 9841612002
सान्त्वना पाठक सहायक स्तर पाचौ प्रशासन शाखा ९८४०७२३१०१
लक्ष्मी प्रधान बैद्य सहायक स्तर पाचौ भू-सेवा केन्द्र ९८४१६०९७५०
शुभाष भण्डारी प्राविधिक सहायक कृषि शाखा ९८५८३९०००४
बिष्णु कुमारी बाँस्कोटा सहायक स्तर पाचौ महिला, बालबालिका तथा समाजकल्याण ९८४८०३७१०१
श्रीराम लामिछाने सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४३३८१८४४
उर्मिला अधिकारी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४६१०२७००
सुमन पुडासैनी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण व्यवस्थापन शाखा ९८४३७९१४५२
देवराज कपाडी प्राबिधिक सहायक शिक्षा शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४३४६४५५५
सिता अर्याल प्राबिधिक सहायक शिक्षा शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४७१२३३८१
चिरञ्जिवी खड्का सहायक स्तर पाचौ कानुन शाखा ९८४१२६८७१८
श्री अष्ट कुमार महर्जन सहायक स्तर पाचौ राजश्व शाखा ९८४१३९६८९४
श्री दिपक प्रसाद रुपाखेती सहायक स्तर पाचौ योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४१३७२३१४
सम्झना लामिछाने एम.आइ.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उप-शाखा 9849994914
श्री प्रतिभा रुपाखेती सहायक स्तर पाचौ दर्ता चलानी ९८४३१३१३५०
निरन्जन गोपाल बर्तौला शर्मा कानुन सहजकर्ता कानुन शाखा
सृष्टी बलामी जे.टि.ए कृषि विकास शाखा ९८६११७५२२१
श्री प्रशुराम गिरी लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१६९७५९०
रेनुका महर्जन एम.आइ.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उप-शाखा ९८४९२९६५८८
श्री दुर्गादेवी शर्मा सहायक स्तर पाचौ दर्ता चलानी ९८५७०५१८०२
रोशनी आचार्य सहायक चौथो भू-सेवा शाखा ९८४७६३५९३२
श्री बिनोद देबकोटा स.ले.प आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) ९८६०१३३१४२
दिपमाला कर्ण सहायक चौथो आर्थिक विकास शाखा ९८४३२०११६१
सुनिल महर्जन सहायक चौथो आर्थिक विकास शाखा(उद्योग तथा ब्यबसाय प्रबर्द्धन उपशाखा) ९८४१८९५८२९
दिपा कार्की सहायक चौथो पूर्वाधार विकास तथा बातावरण व्यवस्थापन शाखा(नक्सा फाँट) ९८४१०३२८२०
सुशिल सिंह अमिन पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८६५९८५४८४
संजु फयल सहायक चौथो राजश्व शाखा 9843719543
श्री नसिब श्रेष्ठ स.क.अ. सामाजिक विकास शाखा (सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उपशाखा) 9841606611 nasib.stha11@gmail.com
शिव श्रेष्ठ स.क.अ. राजश्व शाखा ९८४११५७०२४
श्री जनार्दन महर्जन अमिन पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851225311
कृष्ण देबी महर्जन स.क.अ. नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय ९८४९१९०८२९
लक्ष्मी थापा स.क.अ. ९८६०२४५००६
मिरा महर्जन माली स.क.अ. आ.प्र शाखा ९८४१७६०९९७
मुनिरत्न श्रेष्ठ सहायक चौथो नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय ९८४१७९२००४
सचित दुलाल सवारी चालक ९८५१०५९११८
श्री हरि नारायण नकर्मी सवारी चालक हेभी सवारी चालक 9841992690
श्री राजन श्रेष्ठ सवारी चालक ९८४३६१७७३१
सुशान्त नकर्मी सवारी चालक ह.स.चा. ९८६०४०७९७९
नितेश राउत सवारी चालक सवारी चालक ९८६०९६३६८०
चारकाजी श्रेष्ठ सवारी चालक सवारी चालक ९८६०३१७८७३
श्री प्रकाश महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट) ९८५१२४३९४८
सानोभाई थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१४६९९६२
पर्शुराम बलामी कार्यालय सहायक पशु सेवा ९८४०१७४२५८
सानु माया कार्की कार्यालय सहयोगी कानुन शाखा ९८६९३४९६५९
श्री राम कार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा 9841414736
सुशिला बुढाथोकी कार्यालय सहयोगी ९८४९०५६५७२
श्री प्रकाश लामा कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) ९८४१४१४७३६
श्री कल्पना महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट) 9860235324
श्री सानु माया महर्जन भान्छे 9849997275
शान्त कुमार महर्जन कार्यालय सहयोगी ९८४११२३०५५
श्री रविन्द्र महर्जन कार्यालय सहयोगी 9841117754