FAQs Complain Problems

नगरपालिका कर्मचारीहरू

Photo Name Designation Section Phone Email
जीवन प्रसाद आचार्य प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत 9851222953 cao.chandagirimun@gmail.com
कर्ण ब. भुवाजी अधिकृत स्तर दशौ(शिक्षा) शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५१२५३६६४
नविन खालिङ अधिकृत स्तर आठौ प्रशासन योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४१३६९३६७
रश्मि श्रेष्ठ महिला विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा तथा सूचना अधिकारी 9852851214
भद्रा अर्याल बरिष्ठ शाखा अधिकृत वातावरण तथा विपद ब्यबस्थापन शाखा ९८६०५५५०३९
श्री वुद्धि प्रसाद भट्ट बरिष्ठ शाखा अधिकृत शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५१०६५२४९
राममणि घिमिरे अधिकृत स्तर सातौ जनस्वास्थ्य प्रवर्द्धन उप-शाखा ९८४१५२४४६१
लक्ष्मी सुबेदी अधिकृत स्तर सातौ आ.प्र शाखा ९८४७३०७१०९
नुमानन्द दमासे अधिकृत स्तर सातौ ९८४१३७१४१५ numapaudel@gmail.com
रबिन्द्र रिजाल इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (शाखा प्रमुख) 9849390138
सिता कुमारी कार्की अधिकृत स्तर सातौ प्रशासन योजना तथा अनुगमन शाखा ९८५१११५६८९
यादव सिंह पेला अधिकृत स्तर सातौ आ.ले.प शाखा ९८४३२७४४५३
गौरी नगरकोटी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८६०३४४७७९
रिवाज श्रेष्ठ इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४३३३५६७९
भिष्म भण्डारी इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४९१९७२७४
दामोदर रिजाल शाखा अधिकृत योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४७६२४२१२
गिता देवी शर्मा अधिकृत स्तर सातौ योजना तथा अनुगमन शाखा 9841617609
श्री यशोदा थापा अधिकृत स्तर सातौ योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४९६३७९७४
प्रकाशमान श्रेष्ठ इन्जिनियर पुर्बाधार विकास तथा बाताबरण ब्यबस्थापन शाखा ९८४१२०५६४६
शारदा देवी पोखरेल अधिकृत छैठौ राजश्व शाखा ९८४८०३१०१९
जगदिश्वरी अवस्थी पाण्डे अ.हे.ब. छैठौँ अधिकृत जनस्वास्थ्य प्रवर्द्धन उप-शाखा ९८४१८८७४९८
राजु बहादुर खड्का अधिकृत स्तर छैठौं आर्थिक विकास शाखा प्रमुख ९८५१२०९२०६
नारायण प्रसाद आचार्य कविराज निरीक्षक आयुर्बेद औषधालय ९८५१०११००७
सुदर्शन चापागाई बैद्य निरीक्षक आयुर्बेद औषधालय ९८४१६०३३५५
राम प्रसाद न्यौपाने अधिकृत छैठौ आर्थिक विकास शाखा(कृषि) ९८४१५४९६८८ ramprasadneupane7@gmail.com
बद्रीनाथ पौडेल अधिकृत छैठौ आर्थिक विकास शाखा(पशु सेवा) ९८५७०४०८२३
अनिता पौडेल अधिकृत छैठौ सामाजिक विकास शाखा ९८६१४९४८२५
चाँदनी श्रेष्ठ अधिकृत छैठौ भू-सेवा केन्द्र ९८४१६३४३६६
सीता पोखरेल अधिकृत छैठौ बातावरण तथा विपद ब्यबस्थापन शाखा ९८४१७४३२८१
मिना घिमिरे अधिकृत छैठौ आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) 9847076447
संजीव ज्ञवाली सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि ९८४१५३१०१५
पुष्प राज शर्मा रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम
जीवराज पन्थी सहायक स्तर पाचौ जिन्सी शाखा 9841612002
सान्त्वना पाठक सहायक स्तर पाचौ प्रशासन शाखा ९८४०७२३१०१
बिष्णु कुमारी बाँस्कोटा सहायक स्तर पाचौ महिला, बालबालिका तथा समाजकल्याण ९८४८०३७१०१
शुभाष भण्डारी प्राविधिक सहायक कृषि शाखा ९८५८३९०००४
श्री थापा मगर सहायक स्तर पाचौ जिन्सी शाखा 9851209225
लक्ष्मी प्रधान बैद्य सहायक स्तर पाचौ भू-सेवा केन्द्र ९८४१६०९७५०
सुमन पुडासैनी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण व्यवस्थापन शाखा ९८४३७९१४५२
रोशनी आचार्य सहायक स्तर पाचौ आर्थिक विकास शाखा ९८४७६३५९३२
श्रीराम लामिछाने सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४३३८१८४४
उर्मिला अधिकारी सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८४६१०२७००
देवराज कपाडी प्राबिधिक सहायक शिक्षा शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४३४६४५५५
सिता अर्याल प्राबिधिक सहायक शिक्षा शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८४७१२३३८१
चिरञ्जिवी खड्का सहायक स्तर पाचौ कानुन शाखा ९८४१२६८७१८
श्री अष्ट कुमार महर्जन सहायक स्तर पाचौ राजश्व शाखा ९८४१३९६८९४
श्री दिपक प्रसाद रुपाखेती सहायक स्तर पाचौ योजना तथा अनुगमन शाखा ९८४१३७२३१४
निरन्जन गोपाल बर्तौला शर्मा कानुन सहजकर्ता कानुन शाखा
रेनुका महर्जन एम.आइ.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उप-शाखा ९८४९२९६५८८
सुनिल महर्जन सहायक स्तर पाचौ आर्थिक विकास शाखा(उद्योग तथा ब्यबसाय प्रबर्द्धन उपशाखा) ९८४१८९५८२९
सम्झना लामिछाने एम.आइ.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उप-शाखा 9849994914
श्री प्रशुराम गिरी लेखा सहायक आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१६९७५९०
दिपमाला कर्ण सहायक स्तर पाचौ आर्थिक विकास शाखा ९८४३२०११६१
श्री बिनोद देबकोटा लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) ९८६०१३३१४२
श्री प्रतिभा रुपाखेती सहायक स्तर पाचौ दर्ता चलानी ९८४३१३१३५०
संगीता महतारा सहायक चौथो महिला तथा बालबालिका शाखा ९८६९५५२६३९
दिपा कार्की सहायक चौथो पूर्वाधार विकास तथा बातावरण व्यवस्थापन शाखा(नक्सा फाँट) ९८४१०३२८२०
सुशिल सिंह अमिन पूर्वाधार विकास तथा बातावरण शाखा ९८६५९८५४८४
श्री नसिब श्रेष्ठ स.क.अ. सामाजिक विकास शाखा (सामाजिक सुरक्षा तथा पंजीकरण उपशाखा) 9841606611 nasib.stha11@gmail.com
संजु फयल सहायक चौथो राजश्व शाखा 9843719543
शिव श्रेष्ठ स.क.अ. राजश्व शाखा ९८४११५७०२४
श्री जनार्दन महर्जन अमिन पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा 9851225311
मिरा महर्जन माली स.क.अ. आ.प्र शाखा ९८४१७६०९९७
कृष्ण देबी महर्जन स.क.अ. नगर प्रमुखज्यूको सचिवालय ९८४९१९०८२९
लक्ष्मी थापा स.क.अ. ९८६०२४५००६
मुनिरत्न श्रेष्ठ सहायक चौथो नगर उप-प्रमुखज्यूको सचिवालय ९८४१७९२००४
सचित दुलाल सवारी चालक ९८५१०५९११८
श्री हरि नारायण नकर्मी सवारी चालक हेभी सवारी चालक 9841992690
श्री राजन श्रेष्ठ सवारी चालक ९८४३६१७७३१
सुशान्त नकर्मी सवारी चालक ह.स.चा. ९८६०४०७९७९
नितेश राउत सवारी चालक सवारी चालक ९८६०९६३६८०
चारकाजी श्रेष्ठ सवारी चालक सवारी चालक ९८६०३१७८७३
श्री प्रकाश महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट) ९८५१२४३९४८
सानोभाई थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४१४६९९६२
पर्शुराम बलामी कार्यालय सहायक पशु सेवा ९८४०१७४२५८
सानु माया कार्की कार्यालय सहयोगी कानुन शाखा ९८६९३४९६५९
श्री राम कार्की कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा 9841414736
सुशिला बुढाथोकी कार्यालय सहयोगी ९८४९०५६५७२
श्री प्रकाश लामा कार्यालय सहयोगी आर्थिक प्रशासन शाखा(लेखा) ९८४१४१४७३६
श्री कल्पना महर्जन कार्यालय सहयोगी पूर्वाधार विकास तथा वातावरण ब्यवस्थापन शाखा (नक्सा फाँट) 9860235324
श्री सानु माया महर्जन भान्छे 9849997275
श्री रविन्द्र महर्जन कार्यालय सहयोगी 9841117754
शान्त कुमार महर्जन कार्यालय सहयोगी ९८४११२३०५५